Úvodní strana Aktuality Do Vánoc si pro vás tři OFS přichystaly ještě dva tematické semináře

Do Vánoc si pro vás tři OFS přichystaly ještě dva tematické semináře

Seriál seminářů realizovaný v rámci společného projektu OFS Benešov, OFS Praha - západ a OFS Kutná Hora bude pokračovat až do Vánoc. To vše i díky finanční podpoře Středočeského kraje.

Už jsme zveřejňovali informace o přednáškách Luďka Procházky k výchově mladých sportovců, taktéž i První pomoci na hřišti od Zdravotnické záchranné služby Středočeského kraje a nyní přidáváme dvě další:

1. Pohybová šikovnost a prevence zranění od Jany Veselé:

Mgr. Jana Veselá je fyzioterapeutem kliniky rehabilitace FN Motol a lektorem konceptu Dynamické neuromuskulární stabilizace (DNS) podle Pavla Koláře. Vyučuje studenty fyzioterapie na 2. lékařské fakultě UK a na kurzech i fyzioterapeuty, trenéry či lékaře v rámci celoživotního vzdělávání v ČR i zahraničí. Pracuje se širokým spektrem pacientů od kojenců po vrcholové sportovce. Nyní nadšená rekreační sportovkyně, dříve stříbrná medailistka na ME v ultimate frisbee, manželka a matka dvou dětí.

Její přednášku (pokaždé stejnou) budete moci zdarma shlédnout online, ale i se v návaznosti na ní ptát, v těchto termínech:

SO 11. 12. 2021 od 10 hodin
ÚT 14. 12. 2021 od 19 hodin

2. Kondiční trénink od Matěje Rajnocha:

Ten pochází z úspěšné sportovní rodiny – jeho bratr Jan nastoupil patnáctkrát za fotbalovou reprezentaci, Martin byl zase juniorským šampionem v rychlostní kanoistice. Matěj teď působí jako kondiční trenér v prvoligovém FC Hradec Králové.

Termíny jeho tří přednášek budou:

ST 15. 12. 2021 od 19 hodin
NE 19. 12. 2021 od 19 hodin
ST 22. 12. od 19 hodin

Všechny zmíněné přednášky můžete absolvovat zdarma a online na tomto odkazu.

Galerie článku

VIDEO: Vedení SKFS zavítalo na Mladoboleslavsko

V Dobrovici se v sobotu dopoledne uskutečnilo setkání klubů OFS Mladá Boleslav, které pořádalo tamní vedení v čele s předsedou Tomášem Ježkem. ...

24.01.2022
Manuál k vyúčtování dotace MŮJ KLUB 2021

Pracovníci okresních sdružení středočeské organizace České unie sportu vypracovali pro kluby stručný manuál pro vyúčtování dotací z titulu MŮJ ...

20.01.2022
SKFS pořádá kurz pro fotbalové trenérky! Přihlaste se včas

Středočeský krajský fotbalový svaz společně s Grassroots trenérem Milanem Kormaníkem pořádá trenérský kurz FAČR "C" - licence pro trenérky ženy.

19.01.2022