Úvodní strana Aktuality Vánoční zdravice předsedy SKFS Tomáše Neumanna

Vánoční zdravice předsedy SKFS Tomáše Neumanna

Den před nejkrásnějšími svátky v roce vás svým dopisem pozdravil i předseda Středočeského krajského fotbalového svazu Tomáš Neumann. Celé jeho znění si můžete přečíst v tomto článku. Krásné Vánoce vám všem!

Vážení fotbalisté a příznivci fotbalu!

Rád bych vás pozdravil těsně před začátkem toho nejkrásnějšího období v roce! Přichází Vánoce, čas odpočinku, klidu a možnosti být se svými blízkými.

Podzimní fotbalová sezona je dávno u konce. Nyní končí fotbalový rok 2021, který byl nejen pro Středočeský kraj přelomový. Díky vám nastala změna a vložili jste důvěru do našich rukou. Přiznám se, že to nebyl snadný úkol. Věděli jsme, že nás čeká tvrdá práce, ale bez ní se nikam neposuneme. Spousty věcí jsme se naučili za pochodu, a i když se objevila nějaká chyba, vždy jsme se snažili pracovat v duchu fair play pro všechny, kdo jsou součástí středočeského fotbalu.

Děkuji hráčům, rozhodčím, delegátům, funkcionářů, členům našich komisí a také mým kolegům z výkonného výboru. V našem úsilí chceme pokračovat i po Novém roce. Hned 15. ledna jsme pro vás - kluby - přichystali společné setkání, kde se znovu potkáme v tváří tvář. Na to se velmi těším.

Nyní vám všem přeji klidné a pohodové Vánoce. Mějte se v roce 2022 krásně, žijte naplno a hlavně mějte pevné zdraví. Společně tuto těžkou dobu zvládneme. Bavme se společně fotbalem.

Krásný rok 2022

Tomáš Neumann
předseda SKFS

VIDEO: Ve strahovském pivovaru se uskutečnilo setkání členů...

První akcí druhého lednového týdne roku 2022 bylo setkání vedení Středočeského krajského fotbalového svazu se zástupci svých odborných komisí. To ...

13.01.2022
Novoroční zdravice místopředsedy SKFS Tomáše Nováka

Těsně před začátkem nového roku 2022 zveřejnil svou zdravici pro všechny fotbalové příznivce nejen v SKFS místopředseda Středočeského krajského ...

30.12.2021
Pozvánka na setkání klubů SKFS, Aktiv a Provolbu

Vážené kolegyně, vážení kolegové, vážení zástupci klubů!

17.12.2021