Úvodní strana Aktuality Martin Vlk: Dobrý delegát rozpozná chybu, ale hlavně poradí

Martin Vlk: Dobrý delegát rozpozná chybu, ale hlavně poradí

První akcí Komise rozhodčích SKFS před jarní částí sezony byl ve středu 19. ledna mini seminář nováčků v delegátském sboru.

Po obligátním testu ze znalostí fotbalových norem je člen Komise rozhodčích SKFS Martin Vlk seznámil s novou zprávou Delegáta fotbalové asociace (DFA) a společně s předsedou Komise rozhodčích SKF Petrem Blažejem a jejím místopředsedou Josefem Váňou shrnul poznatky z podzimní poloviny krajský soutěží i pokyny pro tu jarní.

"Chceme, abyste čas ušetřený zpracováváním zprávy věnovali přímé práci s rozhodčími. Dobrý delegát má umět nejen rozpoznat chybu, ale hlavně poradit, kde jsou její příčiny, a co dělat, aby se nemusela opakovat," vypravil Martin Vlk své svěřence na středočeské trávníky.

Elite Ref Academy SKFS

Předsedové rozhodcovských komisí se potkali v Praze....

Do historických prostor karlínského zámečku se 17. května sjeli předsedové středočeských okresních komisí rozhodčích na pracovní setkání ...

19.05.2022
Zápas o první místo v krajském přeboru odpíská prvoligový...

V krajském přeboru se v sobotu schyluje k nádherné bitvě. Souboj, který napoví, kdo by mohl soutěž vyhrát. Dobrovice hostí v sobotu od 17 hodin ...

13.05.2022
Označovací spreje budou rozhodčí používat také v zápasech...

Komise rozhodčích SKFS ve svém zápise zveřejnila mimo jiné dvě zajímavá rozhodnutí týkající se pomůcek pro rozhodčí.

11.05.2022