Úvodní strana Aktuality První úspěšný krok středočeské reprezentace v UEFA Regions Cupu přišel až po penaltách

První úspěšný krok středočeské reprezentace v UEFA Regions Cupu přišel až po penaltách

Zajímavé utkání nabídlo první kolo národní kvalifikace UEFA Regions Cupu, které se hrálo ve středu v Doksech. Domácí tým Libereckého kraje hostil reprezentaci SKFS. Středočeši postoupili do čtvrtfinále po penaltovém rozstřelu.

Během devadesáti minut se nerozhodlo. Diváci se nedočkali ani jedné branky, přesto o velké příležitosti nebyla nouze. A to na obou stranách. Více si jich vypracoval středočeský výběr vedený Milanem Kormaník a Jaroslavem Havrdou, nicméně oba brankáři Lukáš Dědek a Jiří Vosecký na mokrém terénu dominovali.

Došlo tedy na pokutové kopy a v nich rozhodla až devátá série. Po trefě Jakuba Nekvindy neuspěl liberecký exekutor, který pálil do břevna. Středočeši tak pokračují v soutěži. Ve čtvrtfinále se utkají na domácí půdě s Královehradeckým krajem, který vyhrál poslední ročník. Zápas se musí odehrát do 31. května 2022.

Sestřih utkání včetně penaltového rozstřelu

 

Rozhovor s Jakubem Nekvindou

 

Rozhovor s asistentem trenéra Jaroslavem Havrdou

 

Liberecký KFS – Středočeský KFS 0:1 pen (0:0)

Penalty: 7:8. Rozhodující penalta: Jakub Nekvinda. Rozhodčí: Rouček – Baum, Kolátor. Postupuje SKFS.
Liberecký KFS: Vosecký – Provazník, Gaubman (70. Strya), Kratochvíl, P. Rumler, Šohaj, Sandr (55. M. Mazánek), T. Mazánek, Stromecký (65. Š. Rumler), Valta, Vébr. Trenér Tomáš Nosek.
Středočeský KFS: Dědek – Náděje, Nekvinda, Pánek, Skořepa (80. Kotek) – Slavík, Šindelář, Veselý, Čížek (55. Kaiser) – Dudek (65. Sirotek), Přibyl. Trenér Milan Kormaník.

Kompletní fotogalerie

Galerie článku

Fotbalisté Jíloviště si letos finále poháru nezahrají,...

Čtvrtfinále DEMI SPORT Poháru SKFS přineslo jeden nevídaný výsledek, a kdo ví, jestli středočeský fotbal už někdy takový zažil. Poříčany porazily ...

19.04.2024
Trenér Brian Priske bude besedovat ve Slaném

Možná ani světově uznávaný autor pohádek Hans Christian Andersen není v současné době Čechům tak znám jako jiný Dán. Trenér Brian Priske udělal ze...

08.04.2024
Veselé Velikonoce! Velvary už mají v ČFL desetibodový náskok

Perfektní reklamu dělá středočeskému fotbalu Slovan Velvary. Po velikonočním kole má ve ve skupině B České fotbalové ligy už desetibodový náskok ...

31.03.2024
Další novinky