Úvodní strana Aktuality Středočeští rozhodčí absolvovali týden před zahájením ročníku pravidelný seminář

Středočeští rozhodčí absolvovali týden před zahájením ročníku pravidelný seminář

O tomto víkendu vypukly boje dvou nejvyšších krajských soutěžích. Rozhodčí se setkali o týden dříve v Mnichově Hradišti a v Královicích u Slaného, aby se seznámili s novinkami a také zhodnotili uplynulý ročník.

"Jsme pyšní na to, že středočeští rozhodčí prokázali kvalitu nejen u nás, ale také v rámci výměnných programů v okolních krajích," řekl předseda komise Petr Blažej. "Ano, objevily se chyby, ovšem nezaznamenali jsme žádný zásadní exces a to nás těší," dodal.

V Královicích vystoupili také předseda Výkonného výboru SKFS Tomáš Neumann a sekretář Tomáš Turek. "Loňská sezóna byla vzhledem k velkému množství sestupujících z jednotlivých soutěží mimořádně náročná a jsme rádi, že se i v samotném závěru obešla bez velkých problémů. Věříme, že ta nadcházející bude ze strany rozhodčích i delegátů stejně povedená," poděkoval předseda Neumann a ujistil přítomné, že jejich práci bude výkonný výbor i nadále podporovat.

Elite Ref Academy SKFS

Vedení SKFS se postavilo za svého delegáta

Středočeský krajský fotbalový svaz reaguje na zveřejněný článek ze dne 11. září 2022 na webu Kolínského deníku, který se přímo týká osoby delegáta...

12.09.2022
Rozhodčí Karel Vyhnal se rozloučil s píšťalkou

Utkání závěrečného kola krajského přeboru Tuchlovice - Lysá nad Labem bylo posledním pro Karla Vyhnala, který zejména ze zdravotních důvodů ...

30.06.2022
Další úspěch středočeské rozhodcovské školy

Pozvánku na blížící se seminář rozhodčích profesionálních soutěží obdržel mimo jiných také Daniel Vokoun z Kladna.

29.06.2022