Úvodní strana Aktuality Vedení SKFS se postavilo za svého delegáta

Vedení SKFS se postavilo za svého delegáta

Středočeský krajský fotbalový svaz reaguje na zveřejněný článek ze dne 11. září 2022 na webu Kolínského deníku, který se přímo týká osoby delegáta SKFS. 

V tomto článku redaktora Reného Volfa napadl slovně vyloučený hrající asistent Býchor Ondřej Vaňkát delegáta SKFS Václava Mitáše. V článku navíc osočený delegát nedostal šanci se vyjádřit a bránit se. Je to již po několikáté, kdy si hráči a trenéři vylévají zlost skrze články v Deníku, jenže jejich výroky nejsou nikdy ničím podložené. 

"Za vedení SKFS mohu potvrdit, že nás zveřejnění takto jednostranně napsaného článku nemile překvapilo. Deník považujeme za seriózního vydavatele. V tomto případě se ale musíme postavit za našeho delegáta. Urážky jakýchkoliv osob skrze média jsou v jakémkoliv sportu nepřípustné. Pokud se zástupce Býchor cítil poškozen delegátem, mohl vše uvést do zápisu o utkání, nebo dodat videozáznam, ke kterým dlouhodobě vybízíme. Nic takového nastalo. Důkaz opět nedodán. Naopak kvitujeme reakci hlavního trenéra Býchor, který se telefonicky omluvil Komisi rozhodčích SKFS za nepřiměřenou reakci svého kolegy ve vydaném článku," oznámil PR manažer SKFS Michal Pavlík. 

Středočeští rozhodčí absolvovali týden před zahájením...

O tomto víkendu vypukly boje dvou nejvyšších krajských soutěžích. Rozhodčí se setkali o týden dříve v Mnichově Hradišti a v Královicích u Slaného,...

14.08.2022
Rozhodčí Karel Vyhnal se rozloučil s píšťalkou

Utkání závěrečného kola krajského přeboru Tuchlovice - Lysá nad Labem bylo posledním pro Karla Vyhnala, který zejména ze zdravotních důvodů ...

30.06.2022
Další úspěch středočeské rozhodcovské školy

Pozvánku na blížící se seminář rozhodčích profesionálních soutěží obdržel mimo jiných také Daniel Vokoun z Kladna.

29.06.2022