Úvodní strana Aktuality Máte problém s vyřizováním dotací? SKFS nabízí pomoc

Máte problém s vyřizováním dotací? SKFS nabízí pomoc

Ne každý je zběhlý ve vyřizování všech formalit u veřejných dotací. Zejména u té nejdůležitější, jako je Můj klub 2023. Pokud si nevíte rady, můžete využít dvě varianty. Zdarma skrze okresní buňku České unie sportu, nebo v případě, že obětujete malé procento ze zisku, můžete se obrátit na odbornou firmu.

Na okresní kanceláře České unie sportu lze obrátit v případě jakéhokoliv problému. "Například v Benešově to funguje dobře. Okresní sekretáři ČUS jsou k tomu proškolení a je to součást jejich náplně práce," informoval sekretář SKFS Tomáš Turek.

"Mohu potvrdit, že okresní ČUS v Příbrami funguje velice spolehlivě a kluby se na něj mohou obrátit. Službu vykonávají zdarma," potvrdil člen VV SKFS Pavel Chán. 

Druhou variantou jsou soukromé firmy. S jednou takovou spolupracuje i SKFS a další sportovní kluby. „SKFS má vyzkoušenou agenturu na zpracování dotaci Můj klub a další. Berou si 4,5 % za zpracování dotace, což je skoro polovina, co ostatní firmy. Odměna je splatná pouze při připsání dotace pro klub,“ uvedl předseda SKFS Tomáš Neumann.

„Ve svém klubu z jiného sportovního odvětví jsem využil firmu na doporučení Tomáše Neumanna. Žádal jsem poprvé a za opravdu nízké procento z provize jsem měl vše absolutně bez starostí. Dodělal jsem všechny podklady a pak už jen čekal, kdy dotace přijde. Super a korektní jednání,“ podělil se o svou zkušenost PR manažer SKFS Michal Pavlík.

Pokud byste o službu měli zájem, napište nám na info@skfs.cz a následně vás propojíme.

VIDEO: Povedený seminář. Školu v pohybu absolvovalo téměř...

Grassroots trenéři mládeže Středočeského krajského fotbalového svazu v čele s Milanem Kormaníkem uspořádali v minulém týdnu seminář Škola v pohybu...

05.12.2022
Vydřená první výhra. Hráči strávili dopoledne s hrably, po...

Zajímavý fotbalový příběh napsal úplně poslední podzimní zápas krajských fotbalových soutěží. Sobotní dohrávku 1. kola I. B třídy, skupiny D ...

25.11.2022
Rozdělený milion korun už mají středočeské kluby na svých...

Milionový protiinflační balíček už Středočeský krajský fotbalový svaz rozdělil mezi své kluby. Všechny týmy stihly poslední možný termín pro ...

11.11.2022