Úvodní strana Aktuality Turnaj základních škol na Benešovsku vyhrály Čechtice

Turnaj základních škol na Benešovsku vyhrály Čechtice

Na začátku listopadu proběhl ve Vlašimi Grassroots fotbalový turnaj 10+1 pro druhý stupeň základních škol v rámci okresu Benešov.

Turnaje se zúčastnily Základní školy Jiráskova Benešov, Dolní Kralovice, Sázava a Čechtice. Během turnaje odehrály všechny školy zápasy každý s každým, bylo k vidění hodně fotbalových akcí, pěkných gólů a také vypjatých, vyrovnaných utkání až do samotného závěru. Na turnaji si někteří zkusili vůbec poprvé zahrát na velkém hřišti a bylo to pro ně velkou zkušeností.

Celkové umístění na turnaji bylo následující: 1. ZŠ Čechtice, 2. ZŠ Jiráskova Benešov, 3. ZŠ Sázava, 4. ZŠ Dolní Kralovice.

V rámci turnaje byli vyhlášeni i nejšikovnější hráč a brankář, z turnaje si školy a hráči odnesli diplomy, poháry, medaile a drobné věcné ceny. „I přes to všechno o výsledky a ceny nešlo, šlo o to strávit pěkné dopoledne plné fotbalu na hřišti s míčem, a to se i díky zpětné vazbě od učitelů trenérů a samotných hráčů i hráček podařilo,“ těšilo benešovského GTM Matěje Voráčka.

„Turnaj hodnotím celkově velice kladně, od hráčů bylo vidět nadšení a zápal pro hru. Obdobné turnaje pro tyto kategorie na druhém stupni základních škol si všichni pochvalovali,“ dodal Voráček.

Vánoční turnaj dívek WU11 vyhrály v Dolních Břežanech holky...

Nafukovací hala v Dolních Břežanech hostila vánoční fotbalový turnaj dívek WU11. Na umělém povrchu se utkalo celkem šest okresních výběrů.

21.12.2022
Vánoční turnaj dívek na Spartě ovládly fotbalistky z Kladna...

Sparťanská nafukovací hala na Strahově hostila v neděli Vánoční turnaj meziokresních výběrů Středočeského kraje v kategorii dívek WU14.

06.12.2022
Podzimní finále Memoriálu Josefa Šurala ovládl výběr...

Na umělé trávě ve Střešovicích se v pondělí uskutečnil podzimní finálový turnaj Memoriálu Josefa Šurala ve Středočeském kraji. Čtyři nejlepší ...

28.11.2022