Úvodní strana Aktuality Legenda mezi delegáty se loučí. Milan Lantora ukončil kariéru

Legenda mezi delegáty se loučí. Milan Lantora ukončil kariéru

Delegát z Příbramska Milan Lantora na podzim 2022 ohlásil konec své dlouholeté kariéry v mnoha fotbalových funkcí. V prosinci oslaví 77. narozeniny. Dlouholetý delegát Středočeského krajského fotbalového svazu se rozloučil v sobotu před posledním podzimním utkáním krajského přeboru mezi Spartakem Příbram a Povltavskou FA B.

„Milan Lantora se rozhodl ukončit svou kariéru ve středních Čechách. Za Komisi rozhodčích SKFS jsme se rozhodli mu poděkovat. Pan Lantora pochází z OFS Příbram, proto jsme ho pozvali na poslední podzimní utkání krajského přeboru Spartaku Příbram. Poděkovali jsme mu, předali pamětní plaketu a dárkový koš,“ informoval Ondřej Knobloch.

S Milanem Lantorou se přímo na hřišti Spartaku setkal předseda SKFS Tomáš Neumann, předseda OFS Příbram Pavel Chán, za Komisi rozhodčích a VV SKFS Ondřej Knobloch a také předseda Komise rozhodčích OFS Příbram Tomáš Souček.

„Předseda příbramského OFS Pavel Chán se s panem Lantorou domluvil na spolupráci. Bude pomáhat při výchově mladých rozhodčích a nových delegátů,“ dodal Knobloch.

Předseda SKFS Tomáš Neumann ocenil výdrž Milana Lantory: „Moc panu Lantorovi děkuji za jeho dlouholetou práci pro fotbal. Je příkladem pro nás všechny. Má můj obdiv, že i v tolika letech byl platným členem týmu delegátů SKFS. Přeji pevné zdraví, a ještě mnoho fotbalové radosti.“

Galerie článku

Vedení SKFS poptává sportovní vybavení pro rozhodčí

Vedení SKFS vypsalo v úterý 29. listopadu veřejnou zakázku na sportovní vybavení pro rozhodčí. Poptávkové řízení končí 6. prosince 2022 ve 14 hodin.

30.11.2022
Souboj rozhodčích na závěr podzimu. Rakovník obhájil pohár...

Šestý ročník turnaje O pohár předsedy SKFS se uskutečnil v sobotu v Unhošti. Na tradičním halovém turnaji se střetli rozhodčí z celého ...

20.11.2022
Knobloch oslovil středočeské delegáty z vyšších soutěží....

Funkcionář Ondřej Knobloch, který je členem Výkonného výboru a Komise rozhodčích SKFS, byl pověřen vedením subkomise delegátů. Rozhodl se oslovit ...

13.11.2022