Úvodní strana Aktuality Vánoční turnaj dívek na Spartě ovládly fotbalistky z Kladna a Rakovníku

Vánoční turnaj dívek na Spartě ovládly fotbalistky z Kladna a Rakovníku

Sparťanská nafukovací hala na Strahově hostila v neděli Vánoční turnaj meziokresních výběrů Středočeského kraje v kategorii dívek WU14.

„Turnaje dívek byly vyvrcholením roční práce jednotlivých okresních fotbalových klubů, respektive jejich komisí mládeže a Grassroots trenérů mládeže. Snažili jsme se holkám vytvořit v prosinci důstojné prostředí i s ohledem na počasí. Společně s Komisi mládeže OFS Beroun a Danem Zítkou jsme našli místo na Spartě v nafukovací hale,“ vysvětlit GTM SKFS Milan Kormaník.

Dvanáct okresů pro jeden turnaj není ideální variantou, proto se organizátoři rozhodli rozdělit den na dva turnaje. Hala má svůj evakuační plán, který má limit v počtu návštěvníků a hráčů. Hrálo se tedy dopoledne a odpoledne. V každém turnaji šest okresů. „Vše proběhlo v pořádku, holky si turnaj užily,“ těšilo Kormaníka.

Dopoledne se nejlépe dařilo výsledkově i herně Kladnu. Odpolední turnaj vyhrál i díky lepšímu vzájemnému zápasu Rakovník. „Myslím si, že v tomto případě je důležitější, že se holky mohly sejít a zahrát si dohromady. Vyzkoušely si hru v hale a zajímavém prostředí,“ dodal Milan Kormaník.

Dva závěrečné turnaje si užije kategorie dívek WU11. Ty se odehrají od 17. do 18. prosince v hale v Dolních Břežanech.

FOTOGALERIE

Galerie článku

Vánoční turnaj dívek WU11 vyhrály v Dolních Břežanech holky...

Nafukovací hala v Dolních Břežanech hostila vánoční fotbalový turnaj dívek WU11. Na umělém povrchu se utkalo celkem šest okresních výběrů.

21.12.2022
Podzimní finále Memoriálu Josefa Šurala ovládl výběr...

Na umělé trávě ve Střešovicích se v pondělí uskutečnil podzimní finálový turnaj Memoriálu Josefa Šurala ve Středočeském kraji. Čtyři nejlepší ...

28.11.2022
Turnaj základních škol na Benešovsku vyhrály Čechtice

Na začátku listopadu proběhl ve Vlašimi Grassroots fotbalový turnaj 10+1 pro druhý stupeň základních škol v rámci okresu Benešov.

09.11.2022