Úvodní strana Aktuality Rozhodčí SKFS budete od jara potkávat v novém hávu

Rozhodčí SKFS budete od jara potkávat v novém hávu

Na žádost Komise rozhodčích SKFS bylo vypsáno výběrové řízení na oblečení pro rozhodčí. Výběrové řízení vyhodnocoval dle předem stanovených kritérií Výkonný výbor SKFS. 

Komisí rozhodčích byl předem vybrán výrobce oblečení MACRON. "Bylo vypsáno oficiální výběrové řízení na profilu zadavatele. Do výběrového řízení se přihlásily tři firmy, které podaly nabídky. Jedna nabídka nesplňovala zadávající podmínky a byla tudíž ze soutěže vyřazena. Na základě cenové nabídky zvítězila slovenská společnost Demisport," informoval člen VV SKFS Ondřej Knobloch.

Demisport dodá celkem sto dvaceti rozhodčím teplákové soupravy a na letní počasí trika a kraťasy s logem středočeského fotbalového kraje. Již od jarní části sezony budou rozhodčí jezdit na všechna utkání pořádaná SKFS v novém jednotném sportovním oblečení. Náhledy oblečení naleznete v galerii pod článkem. 

Galerie článku

SKFS hostil Školení lektorů pravidel fotbalu. Blažej s...

Pravidlová Komise FAČR (PK) pořádala tradiční každoroční Školení lektorů pravidel fotbalu. Každý rok je hostitelem jiný kraj. V roce 2023 to byl ...

10.01.2023
Vedení SKFS poptává sportovní vybavení pro rozhodčí

Vedení SKFS vypsalo v úterý 29. listopadu veřejnou zakázku na sportovní vybavení pro rozhodčí. Poptávkové řízení končí 6. prosince 2022 ve 14 hodin.

30.11.2022
Souboj rozhodčích na závěr podzimu. Rakovník obhájil pohár...

Šestý ročník turnaje O pohár předsedy SKFS se uskutečnil v sobotu v Unhošti. Na tradičním halovém turnaji se střetli rozhodčí z celého ...

20.11.2022