Úvodní strana Aktuality Vánoční turnaj dívek WU11 vyhrály v Dolních Břežanech holky z Příbramska

Vánoční turnaj dívek WU11 vyhrály v Dolních Břežanech holky z Příbramska

Nafukovací hala v Dolních Břežanech hostila vánoční fotbalový turnaj dívek WU11. Na umělém povrchu se utkalo celkem šest okresních výběrů.

„Měli jsme na turnaji šest týmů. Vzhledem k tomu, jaká je situace ve školách a kolik dětí je nemocných, byla účast dobrá. Odehrál se super turnaj, holky se spolu zase na konci podzimní části viděly a zahrály si spolu,“ uvedl GTM Daniel Karas, který měl turnaj pod svými křídly.

Z vítězství v turnaji se radoval výběr OFS Příbram. „Překvapilo mě, jak byly všechny holčičky šikovné. Je vidět, že nejen v Příbrami, ale i jinde ve Středočeském kraji se s nimi pracuje velmi dobře. Je vidět jejich posun,“ těšilo Karase. On sám se těší na jaro ve svém okrese: „Na Praze – západ jsem od srpna a trochu se rozkoukávám. Pro holky ale plánujeme velké věci. Měli jsme první velký školní turnaj a na jaře chystáme další. Nebudou chybět ani společné tréninky výběrů.“

Dolnobřežanský turnaj udělal tečku za rokem 2022 ve Středočeském kraji. „Turnajem přípravek dívek jsme zakončili celoroční práci v rámci mládežnického fotbalu ve středních Čechách. Chtěl bych poděkovat všem zúčastněným a zejména všem našim okresním Grassroots trenérům mládeže. Bez jejich pomoci si v současné době nedovedu představit realizaci mládežnických akcí na území našeho kraje,“ vzkázal středočeský GTM Milan Kormaník.

Galerie článku

Vánoční turnaj dívek na Spartě ovládly fotbalistky z Kladna...

Sparťanská nafukovací hala na Strahově hostila v neděli Vánoční turnaj meziokresních výběrů Středočeského kraje v kategorii dívek WU14.

06.12.2022
Podzimní finále Memoriálu Josefa Šurala ovládl výběr...

Na umělé trávě ve Střešovicích se v pondělí uskutečnil podzimní finálový turnaj Memoriálu Josefa Šurala ve Středočeském kraji. Čtyři nejlepší ...

28.11.2022
Turnaj základních škol na Benešovsku vyhrály Čechtice

Na začátku listopadu proběhl ve Vlašimi Grassroots fotbalový turnaj 10+1 pro druhý stupeň základních škol v rámci okresu Benešov.

09.11.2022