Úvodní strana Aktuality Setkání s předsedy okresních fotbalových svazů se zajímavou diskusí

Setkání s předsedy okresních fotbalových svazů se zajímavou diskusí

Vedení Středočeského krajského fotbalového svazu se ve středu setkalo v Pivovaru Strahov s předsedy Okresních fotbalových svazů ze Středočeského kraje. Na setkání dorazili zástupci téměř všech okresů, u některých nahradili předsedy jejich kolegové.

Diskusi vedl sekretář SKFS Tomáše Turek společně s předsedou Tomášem Neumannem, který znovu apeloval na nahrávání zápasů na video. Prvním tématem byla restrukturalizace soutěží FAČR a téma se dotklo i mládežnických soutěží ve Středočeském kraji.

Představen byl i plánovaný rozpočet SKFS, ve kterém se počítá s podporou akcí v SKFS. Předseda OFS Beroun Ondřej Lípa všem okresům nabídl možnost využít dotaci 30 tisíc korun od hnutí F-evoluce na jakýkoliv smysluplný projekt.

Sekretář Turek informoval také o posunu termínů. Přihlášky do soutěží SKFS by chtěl stihnout do 31. května, aktiv by chtěl ideálně uspořádat ve čtvrtek 29. června.

Diskusním plénem proběhlo také téma atestace umělých povrchů či kolaudační protokoly pro stadiony SKFS.

Přítomný předseda OFS Kladno Petr Blažej otevřel téma rozhodčích a informoval o možnosti lektorství pro všechny OFS ve Středočeském kraji.

Velkou diskusi na závěr vyvolal také návrh na zvýšení členských příspěvků FAČR. Přítomní funkcionáři se shodli, že navýšení o sto korun je reálné v případě, že se celá stokoruna vrátí do okresů a bude rozdělena dle počtu členů FAČR.

Svolání řádné Valné hromady 5. dubna 2023

Výkonný výbor Středočeského krajského fotbalového svazu na svém jednání dne 5. ledna 2023 stanovil termín a místo konání řádné valné hromady v ...

21.02.2023
Z výkonného výboru: Valná hromada SKFS se uskuteční 5. dubna

Výkonný výbor SKFS se ve čtvrtek 5. ledna 2023 sešel poprvé v novém roce k řádnému zasedání v Praze.

06.01.2023
Předseda SKFS Neumann vyhlásil nulovou toleranci vůči...

Situace ve společnosti není jednoduchá. Zdražování a strach jsou každodenním tématem na českých internetech. Lidé jsou zoufalí a dělají ...

10.11.2022