Úvodní strana Aktuality Na Dni středočeského fotbalu ocenili střelce, rozhodčí i legendy

Na Dni středočeského fotbalu ocenili střelce, rozhodčí i legendy

Vedení SKFS uspořádalo v neděli na hřišti FK Jinočany premiérový Den středočeského fotbalu. Letní akce, jejíž účeleme bylo setkání krajských fotbalistů, funkcionářů a rozhodčích, se povedla. Nechybělo výborné občerstevní a po utkání Jinočany vs. Radotín došlo i na předání ocenění.

"Jsem spokojený, jak celý den probíhal. Vyšlo nám i počasí a máme na čem stavět do dalších ročníků. Rád jsem viděl spousty funkcionářů, hráčů, trenérů, delegátů i rozhodčích. Velice děkuji také organizátorům z řad domácího klubu FK Jinočany, kteří nám vytvořili skvělé podmínky. Stejně tak našemu sekretáři Honzovi Davidovi, který si vzal akci pod svá křídla. Těším se na další ročník," okomentoval akci předseda SKFS Tomáš Neumann. 

Každý návštěvník akce si mohl odnést i suvenýr v podobě unikátního kelímku, který byl pro tuto akci vytvořen. Výrobce - firma Nicknack - se na Dni středočeského fotalu prezentoval společně s firmou HDT.cz, která se stala hlavním partnerem krajského přeboru mužů 2023/2024, a nabízí mimo jiné moderní scoreboardy.

Po přípravném zápase, které domácí Jinočany sehrály s Radotínem, předali zástupci vedení SKFS ocenění těm nejlepším. Jako první dostali pamětní plaketu právě aktéři přípravného utkání Dne středočeského fotbalu. Oceněni byli i nejlepší rozhodčí sezony Miroslav Vlk a Tomáš Louda. Nejlepším delegátem byl vyhlášen Karel Vyhnal.

Svou plaketu obdrželi také kandidáti na Cenu dr. Jíry za Středočeský kraj. Pánové Eduard Škvára a Zdeněk Machač.

Na závěr ceremoniálu se přítomným hostům představila celá plejáda nejlepších střelců napříč všemi soutěžemi loňského ročníku: Miroslav Novák (Hřebeč), Stanislav Gabriel (Milín), Edis Šahini (Tuchoměřice), František Rybařík (Miřetice), David Svoboda (Pšovka Mělník), Jiří Hajnal (Povltavská FA), Jaroslav Horák (Mnichovohradišťský SK), Dominik Sirotek (Spartak Příbram), Jakub Vávra (Tatran Sedlčany), Michal Čumpelík (Dobrovice), Daniel David Birnbaum (Jílové). 

| FOTOGALERIE

Středočeské kluby mohou využít rámcové smlouvy a objednávat...

Vratné kelímky jsou hitem. Najdete je na každé velké akci. Nyní jsou dostupné i pro kluby Středočeského kraje díky rámcové smlouvě firmy Nicknack ...

25.09.2023
Planeo Cup poprvé s Janem Kollerem

Pohár mládeže FAČR, který se hraje pod názvem PLANEO CUP, startuje do svého už 12. ročníku! Nejvýznamnější akce mládežnického fotbalu v České ...

24.09.2023
Chlumec pomohl na dálku Milínu, Tuchoměřice září dál

Poslední minuty rozhodovaly o prvním místě v tabulce krajského přeboru. Ještě chvilku před koncem to vypadalo, že vedoucí týmy Milína a Poříčan ...

22.09.2023
Další novinky