Úvodní strana Aktuality Přihlašování na kurzy a semináře prostřednictvím vzdělávacího systému

Přihlašování na kurzy a semináře prostřednictvím vzdělávacího systému

Vážení sportovní přátelé, trenéři, rodičové a další fotbaloví nadšenci, přihlašování na kurzy a semináře je nově přesunuto do vzdělávacího systému Staň se trenérem určenému ke správě Vašeho trenérského profilu a kvalifikace.

Od 1. 4. 2023 již budou všechny kurzy a semináře k přihlašování ve vzdělávacím systému.

Mnoho z Vás má již se vzdělávacím systémem Staň se trenérem zkušenosti, neboť jste v něm absolvovali některý z certifikátů či závěrečný test FAČR C licence. Ostatní bychom rádi informovali, že v něm momentálně naleznete tyto možnosti:

  • Absolvovat své základní trenérské vzdělání formou elektronických kurzů (Testy a certifikáty)
  • Přihlásit se ke studiu trenérských kurzů či na vzdělávací semináře (Kurzy a semináře)
  • Spravovat svůj trenérský profil (Profil), který prosíme udržujte aktuální. Usnadníte tak vzájemnou komunikaci.
  • Sledovat svou trenérskou aktivitu (platnost licencí – na stránce Vítejte vpravo, navštívené kurzy a semináře – v části Statistiky => Kurzy a semináře)

 

Kurzy FAČR C-licence jsou organizačně převážně v gesci jednotlivých TMK OFS  případně TMK KFS. Nabídku kurzů najdete v systému Staň se trenérem. Kurzy UEFA C a UEFA B, jsou pak organizačně v gesci jednotlivých KFS.

 

Níže je pro přehlednost uvedena nabídka kurzů UEFA C a UEFA B licemce 2023/24.

UEFA C LICENCE - Poděbrady

Délka studia UEFA „C“ licence čítá dohromady 40 vyučovacích hodin teoretické a praktické výuky a může ho absolvovat trenér s již absolvovaným základním kurzem FAČR „C“ – licence.

 

UEFA B LICENCE - Poděbrady

Délka studia UEFA „B“ - licence čítá dohromady 120 vyučovacích hodin teoretické a praktické výuky. Může ho absolvovat trenér s již před tím absolvovanými kurzy „FAČR C“ – licence a „UEFA C“ licence.

 

UEFA B LICENCE - Praha

Délka studia UEFA „B“ - licence čítá dohromady 120 vyučovacích hodin teoretické a praktické výuky. Může ho absolvovat trenér s již před tím absolvovanými kurzy „FAČR C“ – licence a „UEFA C“ licence.

Galerie článku

Vrací se seminář Škola v pohybu pro učitele. Lekory budou...

Fotbalové asociace České republiky (FAČR) a Asociace školních sportovních klubů (AŠSK) nabízí znovu účast na semináři ŠKOLA V POHYBU , který je ...

26.01.2024
Adam Knobloch je nejlepším mladým futsalistou republiky

Hraje za Plzeň, ale pochází ze středočeského Mnichova Hradiště. Adam Knobloch na sebe upozorňuje teď už výhradně ve futsalové kariéře, při které ...

19.01.2024
Vedení SKFS se setkalo s předsedy OFS a členy svých komisí

Vedení SKFS pozvalo předsedy okresních fotbalových svazů a členy svých komisí na tradiční novoroční setkání, které hostil Malešický mikropivovar.

10.01.2024
Další novinky