Úvodní strana Aktuality Tuchoměřice září také v I. A třídě, neztratily ještě ani bod

Tuchoměřice září také v I. A třídě, neztratily ještě ani bod

Před rokem vstoupili fotbalisté Tuchoměřic jako nováček do I. B třídy porážkou ve Vraném 3:4. Možná nikdo v tu chvíli netušil, jak dlouhatánská série výher je od té doby čeká. Tým z okresu Prahy-západ vyhrál všech zbylých 25 zápasů a fantasticky vstoupil také do vyšší I. A třídy. Po třech kolech má plný počet devíti bodů.

Bývalý vynikající hráč hlavně pražské Slavie Jiří Jeslínek postavil v sousedství ruzyňského letiště vynikající mužstvo. Kromě toho, že má velmi dobré hráče, tak jsou také v dokonalém fotbalovém věku - naposledy jich bylo v základní sestavě sedm narozených v roce 1997, je jim tedy 26 let. K tomu přičtěte zkušenějšího brankáře Kučeru a dva veterány, kteří dovedou tým usměrnit – kapitána Jakuba Tecla a snipera Jiřího Jeslínka, trenérova syna, který válel i za Spartu a dnes v sousední Hostouni dělá asistenta trenéra Rodingera ve třetí lize.

V útoku však táhne tým hlavně Edis Šahini, odchovanec Dukly, který naposledy proti Nelahozevsi zkompletoval hattrick a celkově má na kontě pět gólů. Určitě bude útočit na korunu krále střelců, kterou loni získal v I. B třídě za 31 branek.

Další hvězdou ofenzivy je Lukáš Vegricht (loni 27 gólů) a společně pak právě tihle dva vystříleli Tuchoměřicím zatím nejlepší výsledek v novém ročníku – výhru na půdě Rajnochova a Sieglova Jíloviště 2:1.

Tuchoměřickou partu čekají nyní dva domácí zápasy, ve středečním vloženém kole přivítají Spartak Příbram a v sobotu Kralupy 1901. Zejména sobotní bitva se zkušenými hosty slibuje parádní fotbalovou podívanou.

 

Rudolf Muzika, redaktor Deníku
Foto: Deník/ Bohumil Kučera

Středočeské kluby mohou využít rámcové smlouvy a objednávat...

Vratné kelímky jsou hitem. Najdete je na každé velké akci. Nyní jsou dostupné i pro kluby Středočeského kraje díky rámcové smlouvě firmy Nicknack ...

25.09.2023
Planeo Cup poprvé s Janem Kollerem

Pohár mládeže FAČR, který se hraje pod názvem PLANEO CUP, startuje do svého už 12. ročníku! Nejvýznamnější akce mládežnického fotbalu v České ...

24.09.2023
Chlumec pomohl na dálku Milínu, Tuchoměřice září dál

Poslední minuty rozhodovaly o prvním místě v tabulce krajského přeboru. Ještě chvilku před koncem to vypadalo, že vedoucí týmy Milína a Poříčan ...

22.09.2023
Další novinky