Úvodní strana Aktuality Drama v Tuchlovicích se šťastným koncem. Trojice lidí zachránila život trenérovi Minaříkovi

Drama v Tuchlovicích se šťastným koncem. Trojice lidí zachránila život trenérovi Minaříkovi

Velké drama se odehrálo v neděli 1. října po utkání dorostu AFK Tuchlovice - FK Hředle. Přímo v hráčské kabině postihla trenéra hostujícího mužstva Hanuše Minaříka velmi vážná a život ohrožující zdravotní indispozice. Přímo před zraky svých svěřenců s následnou zástavou srdečního rytmu zkolaboval!

Štěstí v neštěstí. V daných podmínkách došlo k velmi odbornému zásahu tří osob a záchraně života trenéra Minaříka, který se dnes může radovat z postupné rekonvalescence. Na jeho záchraně se podílela Renata Vitnerová, maminka jednoho z hředelských hráčů, Rostislav Hudera, rozhodčí utkání, a Vlastimil Ditrich, člen domácího dorosteneckého realizačního týmu.

„Nesmírně si vážím toho, jakým způsobem dokázaly výše uvedené osoby společnými silami až do příjezdu rychlé záchranné služby zvládnout tu nejsložitější životní situaci, s jakou se kdy hředelský fotbalový klub ve své pětadvacetileté historii setkal. Situaci, v níž se všichni zachovali nejen jako skuteční profesionálové, ale současně i jako lidé s ohromným morálním kreditem! Situaci, která vedla k záchraně mladého lidského života,“ děkoval předseda FK Hředle Miroslav Sláma.

„Jako předseda klubu jsem osobně telefonicky, ale i zasláním dopisu pánům Rostislavu Huderovi a Vlastimilu Ditrichovi poděkoval, paní Renatě Vitnerové jsme jako klub poděkovali přímo na našem hřišti před mistrovským utkáním našeho A mužstva,“ dodal Sláma.

„Jsem rád, že vše dopadlo dobře a tito tři zachránili lidský život. Určitě na ně neopomeneme při dalším Dni středočeského fotbalu. Přeji všem pevné zdraví, hlavně aby se podobné momenty neopakovaly,“ okomentoval dramatické momenty předseda SKFS Tomáš Neumann.

Sníh Středočechům nechutnal. Jediná trefa Bory na postup...

Středočeská reprezentace se rozloučila s dalším ročníkem UEFA Regions Cupu už ve 2. kole národní kvalifikace, do které byla nasazená za účast ve ...

25.11.2023
Středočeská repre pro UEFA Regions Cup zná nominaci

Realizační tým trenéra Jana Rajnocha připravil pro středočeský výběr ještě jeden trénink před sobotním 2. kolem UEFA Regions Cupu. Do něj byli ...

23.11.2023
Středočeská stopa v národních týmech: Vitík a Vydra

Skvělý reprezentační sraz mají za sebou dva mladí fotbalisté pražské Sparty, kteří začínali s fotbalem na Berounsku. Zejména Martin Vitík na něj ...

22.11.2023
Další novinky