Úvodní strana Aktuality Drama v Tuchlovicích se šťastným koncem. Trojice lidí zachránila život trenérovi Minaříkovi

Drama v Tuchlovicích se šťastným koncem. Trojice lidí zachránila život trenérovi Minaříkovi

Velké drama se odehrálo v neděli 1. října po utkání dorostu AFK Tuchlovice - FK Hředle. Přímo v hráčské kabině postihla trenéra hostujícího mužstva Hanuše Minaříka velmi vážná a život ohrožující zdravotní indispozice. Přímo před zraky svých svěřenců s následnou zástavou srdečního rytmu zkolaboval!

Štěstí v neštěstí. V daných podmínkách došlo k velmi odbornému zásahu tří osob a záchraně života trenéra Minaříka, který se dnes může radovat z postupné rekonvalescence. Na jeho záchraně se podílela Renata Vitnerová, maminka jednoho z hředelských hráčů, Rostislav Hudera, rozhodčí utkání, a Vlastimil Ditrich, člen domácího dorosteneckého realizačního týmu.

„Nesmírně si vážím toho, jakým způsobem dokázaly výše uvedené osoby společnými silami až do příjezdu rychlé záchranné služby zvládnout tu nejsložitější životní situaci, s jakou se kdy hředelský fotbalový klub ve své pětadvacetileté historii setkal. Situaci, v níž se všichni zachovali nejen jako skuteční profesionálové, ale současně i jako lidé s ohromným morálním kreditem! Situaci, která vedla k záchraně mladého lidského života,“ děkoval předseda FK Hředle Miroslav Sláma.

„Jako předseda klubu jsem osobně telefonicky, ale i zasláním dopisu pánům Rostislavu Huderovi a Vlastimilu Ditrichovi poděkoval, paní Renatě Vitnerové jsme jako klub poděkovali přímo na našem hřišti před mistrovským utkáním našeho A mužstva,“ dodal Sláma.

„Jsem rád, že vše dopadlo dobře a tito tři zachránili lidský život. Určitě na ně neopomeneme při dalším Dni středočeského fotbalu. Přeji všem pevné zdraví, hlavně aby se podobné momenty neopakovaly,“ okomentoval dramatické momenty předseda SKFS Tomáš Neumann.

Josef Setnička oslavil osmdesátku

Osmdesáté narozeniny oslavil dlouholetý rozhodčí a delegát zejména krajských fotbalových soutěží Josef Setnička. Pořád je ve výborné formě, pořád ...

10.06.2024
Překvapení na účet lídra, šokující obrat v Poříčí

Zajímavě se vyvíjelo kolo krajského přeboru. Největším překvapení je výhra druhých Poříčan nad suverénem ročníku Milínem, šokoval také obrat ...

03.06.2024
VIDEO: Středočeský pohár získal Rapid Psáry

Finále DEMI SPORT Poháru SKFS 2024 se uskutečnilo ve čtvrtek v areálu SK Rapid Psáry. Domácí tým, který aktuálně bojuje o postup do krajského ...

30.05.2024
Další novinky