Úvodní strana Aktuality VIDEO: Jan Suchopárek trénoval středočeský výběr U17

VIDEO: Jan Suchopárek trénoval středočeský výběr U17

Trenér fotbalové reprezentace do 21 let Jan Suchopárek dorazil v úterý do Nymburka, kde probíhal dvoudenní kemp výběru Středočeského krajského fotbalového svazu kategorie U17 v rámci Memoriálu Josefa Šurala 2023/2024. Suchopárek připravil krajským fotbalistům speciální trénink, který s nimi sám odtrénoval.

Výběr trenérů Milana Kormaníka a Romana Myšky se sešel v počtu 21 hráčů a dvou gólmanů. "Pro kluky je to odměna po podzimní části. Připravujeme a pomalu skládáme krajský tým, který nás na jaře bude reprezentovat na Memoriálu Josefa Šurala. Vybraní hráči si mohli vyzkoušet profesionální podmínky. Tréninky, přípravný zápas proti Mladé Boleslavi, kvalitní regeneraci a ubytování. Naše pozvání navíc přijali trenéři Jan Suchopárek a gólmanům se věnoval Oldřich Pařízek," okomentoval kemp středočeský GTM Milan Kormaník. 

| FOTOGALERIE

Vánoční turnaj dívek WU14 měl dva vítěze

Komise mládeže Středočeského krajského fotbalového svazu uspořádala třetí adventní neděli již tradičně vánoční turnajů meziokresních výběrů dívek ...

18.12.2023
Krajský turnaj malých fotbalistek výrazně ovládl výběr...

Osm báječných týmů malých fotbalistek se sešlo o víkendu v tréninkovém centru Sparty Praha na Strahově, aby tady v sousedství trénujících ...

14.12.2023
Také středočeská děvčata zakončila podzim společným kempem...

Na středočeský fotbalový kemp výběru chlapců U17 plynule navázal kemp děvčat kategorie WU14 pod taktovkou Jakuba Kowolowského.

07.12.2023
Další novinky