Úvodní strana Aktuality Oblékněte váš klub i vaše fanoušky. SKFS spolupracuje s firmou BESPO

Oblékněte váš klub i vaše fanoušky. SKFS spolupracuje s firmou BESPO

Středočeský krajský fotbalový svaz spustil e-shop na sportovní oblečení ve svých barvách, který spravuje jihočeská firma BESPO. Společnost své produkty sama vyrábí v Protivíně a chce spolupracovat i se středočeskými kluby. Produkty SKFS jsou primárně určené pro pracovní komise SKFS a současně pracujeme na kolekci pro mládežnické krajské výběry. Věci si však může zakoupit kdokoliv.

Společnost BESPO pochází z jihu Čech, kde již oblékla například Akademii prvoligového Dynama České Budějovice, Akademii Táborska, FC Písek a mnoho dalších. Nyní chce firma zacílit na středočeské kluby, proto spojila síly se SKFS.

„Hledali jsme silného partnera ve středočeském kraji, a proto jsem velice rád, že jsme navázali spolupráci s největší fotbalovou organizací v regionu. Společně s předsedou svazu panem Neumannem jsme vytvořili unikátní kolekci, ve které v následujícím roce vyběhnou na hřiště nejen krajské výběry. Věřím, že tato spolupráce nám otevře dveře do středočeských klubů, kterým bychom rádi nabídli naše služby,“ uvedl za společnost BESPO majitel Petr Bečvář.

Pokud chcete vidět produkty firmy BESPO i systém, jak fungují jejich e-shopy, můžete již nyní navštívit třeba internetový obchod s produkty Středočeského krajského fotbalového svazu.

Podobný e-shop si může zřídit téměř každý klub. „Nabídku připravujeme pro kluby od sto padesáti členů. Zájemcům připravíme na míru e-shop, který je zavěšený na našich stránkách. V klubu pak nemají s nabíráním věcí pro své členy žádné starosti. Osoba, která má oblečení v klubu na starosti, pošle buď odkaz na e-shop přímo rodičům, kteří si věci sami objednají, nebo pošle hromadnou objednávku přímo nám. Záleží na dohodě. Snažíme se ale odstranit administrativu z klubů a přesunout ji na nás,“ uvedl Luboš Veselý, obchodní zástupce firmy BESPO.

Společnost aktuálně spravuje desítky e-shopů. Momentálně pracuje i na několika zahraničních. „Máme pozitivní zpětné vazby. Nejvíce si kluby pochvalují, že s oblečením nemají starosti,“ dodal Veselý. Oblečení se vyrábí metodou sublimačního potisku. Firma BESPO si navíc všechny produkty vyrábí sama: „Máme dílnu v Protivíně. Vše šijeme u nás v České republice, a proto máme ke klubům blíže. Dokážeme tak dodávat oblečení maximálně do šesti týdnů.“

Kontaktní údaje na firmu BESPO

Luboš Veselý, obchodní zástupce
Tel.: 725 499 529
Email: vesely@bespo.cz
Web: www.bespo.cz/kluby

Galerie článku

Vrací se seminář Škola v pohybu pro učitele. Lekory budou...

Fotbalové asociace České republiky (FAČR) a Asociace školních sportovních klubů (AŠSK) nabízí znovu účast na semináři ŠKOLA V POHYBU , který je ...

26.01.2024
Adam Knobloch je nejlepším mladým futsalistou republiky

Hraje za Plzeň, ale pochází ze středočeského Mnichova Hradiště. Adam Knobloch na sebe upozorňuje teď už výhradně ve futsalové kariéře, při které ...

19.01.2024
Vedení SKFS se setkalo s předsedy OFS a členy svých komisí

Vedení SKFS pozvalo předsedy okresních fotbalových svazů a členy svých komisí na tradiční novoroční setkání, které hostil Malešický mikropivovar.

10.01.2024
Další novinky