Úvodní strana Aktuality Vánoční turnaj dívek WU14 měl dva vítěze

Vánoční turnaj dívek WU14 měl dva vítěze

Komise mládeže Středočeského krajského fotbalového svazu uspořádala třetí adventní neděli již tradičně vánoční turnajů meziokresních výběrů dívek do 14 let.

„Tentokrát jsme zvolili podobu dopoledního a odpoledního turnaje,“ informoval středočeský GTM Milan Kormaník. Týmy byly rozděleny do dvou skupin, ve kterých se utkali každý s každým o konečné umístění.

„Poděkování patří všem zúčastněným, rodičům za to, že si udělali čas na své ratolesti a přivezli je v tomto adventním čase na fotbalový turnaj. Danovi Zítkovi, členovi Komise mládeže, děkuji za pomoc při zajištění přetlakové haly a kolegům GTM z okresů za uspořádání těchto předvánočních turnajů,“ vzkázal předseda KM SKFS Kormaník.

Minulý týden proběhl podobný turnaj pro dívky kategorie WU11, který se uskutečnil obdobném duchu a v přátelské předvánoční atmosféře. „Budeme rádi, pokud současný stav růstu členské dívčí základny v našem kraji v příštím roce minimálně udržíme,“ dodal Kormaník.

Výsledky dopoledního turnaje

1. OFS Praha – východ
2. OFS Kladno
3. OFS Příbram
4. OFS Beroun
5. OFS Kolín

Výsledky odpoledního turnaje

1. OFS Kutná Hora
2. OFS Benešov
3. OFS Praha – západ
4. OFS Mělník

| FOTOGALERIE

Krajské finále Memoriálu Josefa Šurala ovládla Praha -...

Tříčlenné jarní krajské finále Memoriálu Josefa Šurala hostil ve středu areál přaského klubu ze Střešovic.

18.04.2024
Turnaje dívek kategorie WU14 vyhrály Praha – východ a Kladno

V Poděbradech a Dobříši pokračovala ve středu série krajských turnajů dívek kategorie WU14, kterých se účastní okresních výběry z jedenácti ...

28.03.2024
Do krajského finále Memoriálu Josefa Šurala postoupily OFS...

Na jaře se uskutečnily tři základní turnaje krajské části Memoriálu Josefa Šurala U17, kterých se zúčastnilo deset okresních výběrů z dvanácti. ...

25.03.2024
Další novinky