Úvodní strana Aktuality Část z provize věnujeme fotbalovému klubu, řekl generální ředitel NEXT REALITY Robert Hanzl

Část z provize věnujeme fotbalovému klubu, řekl generální ředitel NEXT REALITY Robert Hanzl

Realitní společnost NEXT REALITY se stala partnerem Středočeského krajského fotbalového svazu. Její zástupci společně s předsedou Tomášem Neumannem dali také život projektu Podpoř svůj klub, ve kterém se vzdávají části své provize ve prospěch fotbalového klubu ve Středních Čechách, který se klient rozhodne podpořit.

www.PODPORSVUJKLUB.cz

„Důležité je říct, že podpora na klub nepůjde z peněz klienta, ale z provize, kterou realitní kancelář na daném obchodním případu má,“ zdůraznil v rozhovoru Robert Hanzl z NEXT REALITY.

Projekt Podpoř svůj klub je spuštěn. Jak vzniklo spojení NEXT REALITY a SKFS?

V minulosti jsem s Tomášem Neumannem spolupracoval. Společně jsme se zamýšleli, jak podpořit středočeský fotbal. Slovo dalo slovo a domluvili jsme se na podpoře I. A třídy. Zároveň jsme se zamýšleli nad tím, jak nejlépe dostat finanční prostředky ke klubům. Vymysleli jsme projekt, kdy lidé kolem fotbalu nebo se vztahem k fotbalovému klubu, mohou nepřímo podpořit svůj klub tím, že budou při prodeji nemovitosti spolupracovat s NEXT REALITY. My pak daný klub budeme po uskutečnění transakce určitou částkou podporovat.

Jaká výše odměny poputuje na klub?

Z prodejní ceny nemovitosti jde klubu půlprocentní příspěvek.

Máte bohatou síť realitních makléřů. Jak oni se tváří na projekt Podpoř svůj klub?

Kampaň aktuálně platí pro všechny kluby ve Středočeském kraji. Naše síť poboček je v celých středních Čechách. Realitní makléři jsou k dispozici ve všech okresech, jsou na projekt připravení a na spolupráci se těší. Představitelé klubů nebo případní budoucí klienti se na ně mohou obracet.

Budou se vaši realitní makléři sami představovat v klubech?

Ano. Aktuálně toto řešíme. Makléři, kteří jsou napojeni na fotbalové kluby v regionech, k nim zavítají. Klubů je hodně a nějaký čas to zabere. Ale kontakt si chceme vytvořit.

Pojďme na konkrétní příklad. Pokud bych chtěl prodat svůj byt v Kutné Hoře a chtěl, aby byl podpořen místní klub, který si vyberu, co musím udělat a za jak dlouho klub peníze dostane? Reálně.

V první řadě je ideální, abyste šel na webovou stránku podporsvujklub.cz. Tam si jako spolupracujícího partnera vybrat NEXT REALITY. Skrze formulář stačí zadat své kontaktní údaje a realitní makléř se s vámi spojí. Doplňkovou funkcí je možné ocenění bytu v Kutné Hoře, pokud byste nevěděl, za kolik se dá byt prodat. Pomocí našich cenových map lze hned zjistit, jaká je cena vaší nemovitosti a kolik dostane klub z prodeje.

Z jakých peněz jde vlastně klubu podpora?

Důležité je říct, že podpora na klub nepůjde z peněz klienta, ale z provize, kterou realitní kancelář na daném obchodním případu má. Klient dostane stejné peníze, ale ta provize, která je vždy nastavená, bude z části poskytnutá fotbalovému klubu. Takový byt v Kutné Hoře bude dneska stát čtyři miliony korun a částka, která půjde klubu, bude ve výši 20 tisíc korun.

Za jak dlouho může klub reálně peníze dostat od finálního podpisu smlouvy o prodeji?

Finanční prostředky se poskytnou ve chvíli, kdy prodej nemovitosti proběhne. Do jednoho měsíce pak klub obdrží peníze.

Galerie článku

Ondřej Knobloch kritizuje FAČR za nový přestupní řád:...

Výkonný výbor Fotbalové asociace České republiky na dubnovém zasedání schválil několik novinek v přestupním řádu, které začnou platit od nové ...

30.04.2024
Projekt Podpoř svůj klub může klubům vynést i stovky tisíc,...

Středočeský krajský fotbalový svaz společně se svým partnerem NEXT REALITY spustil projekt Podpoř svůj klub. Projekt, který by měl klubům přinášet...

18.04.2024
Všechno nejlepší, táto! Vždy byl někdo, ke komu jsem...

Šedesát je vám jen jednou za život. V dubnu oslaví životní jubileum Roman Kozák, legenda středočeských Nučic. O „Supovi“, jak se mu přezdívá, ...

29.03.2024
Další novinky